Nowe bitomaty

Nowe bitomaty od Shitcoins.Club - aż 15

Radek
Author

Nowe bitomaty od Shitcoins.Club - aż 15

Nowoczesne bitomaty znajdują coraz więcej zwolenników, więc powstaje ich coraz więcej.

Osoby, które odpowiedzialnie podchodzą do swoich finansów, cenią możliwość przeprowadzenia szybkiej i bezpiecznej transakcji w kryptowalucie. Bitomaty rosną więc "jak grzyby po deszczu".

Zobacz, jakie bankomaty BTC uruchomiono w różnych krajach Europy przez ostatnie dwa miesiące, jak się do nich dostać, i ile kosztuje korzystanie z nich.

Nowe bitomaty w Polsce

BITCOIN ATM W CZĘSTOCHOWIE

Firma Shitcoins.club otworzyła nowy bitomat w Częstochowie. To miasto, w którym funkcjonuje spora społeczność miłośników kryptowalut. Urządzenie stanęło w nowoczesnym lokalu przy ul. Mirowskiej 16. Jeśli chcesz dostać się tam pieszo, komunikacją miejską lub autem, pomogą Ci wskazówki w Google Maps pokazujące BITOMAT W CZĘSTOCHOWIE na Mirowskiej 16.

Bitomat kryptowalut w Częstochowie, wejście nocą
Wejście do nowego bitomatu w Częstochowie na ul. Mirowskiej w nocy

Lokal z bitomatem jest widoczny z daleka za sprawą sporego szyldu „Bitcoin”. Odpowiednie zabezpieczenia sprawiają, że klienci dokonujący transakcji są chronieni przed kradzieżą. Urządzenie pozwala na zakup lub sprzedaż popularnych walut cyfrowych: BTC, ETH, LTC, USDT i TRX.

Bitomat w Częstochowie, wnętrze, Mirowska 16
Wnętrze lokalu z bitomatem na ul. Mirowskiej 16

Zdjęcia bitomatu oraz informacje o dostępnych w danej chwili środkach znajdziesz na na podstronie BANKOMAT KRYPTOWALUT W CZĘSTOCHOWIE. Z pewnością ucieszy Cię fakt, że urządzenie obsługuje transakcje przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

NOWOCZESNY BITOMAT W OLSZTYNIE

Klienci z Olsztyna mogą teraz kupować i sprzedawać krypto w bitomacie na placu Gen. Józefa Bema 2. Urządzenie umieszczono w lokalu, do którego dostaniesz się bezpośrednio z poziomu deptaku. Specjalne systemy zabezpieczeń chronią przed dostępem osób nieupoważnionych lub kradzieżą wypłaconej gotówki.

Bitomat w Olsztynie, wejście, Józefa Bema 2
Wejście do nowego bitomatu Bitcoin w Olsztynie na placu Józefa Bema 2

Bitomat w Olsztynie dostępny jest w systemie 24/7, także w niedziele niehandlowe. Zdjęcia oraz informacje o dostępnych środkach znajdziesz na podstronie MAPA BITOMATÓW, którą udostępnia ich operator, firma Shitcoins.club. Jeśli chcesz bezbłędnie trafić na miejsce, kliknij tutaj, by pobrać na swój telefon wskazówki dojazdu do lokacji BITOMATU W OLSZTYNIE z map Google.

KOLEJNY BITOMAT W KRAKOWIE

Kraków to miejsce, w którym Shitcoins.club od dawna miał bitomaty (w Metropolis Design Hotel oraz w galerii M1). Teraz nowoczesny bankomat BTC pojawił się także przy ulicy Długiej 47. Łatwo dotrzesz na miejsce, korzystając z map Google - w tym celu, kliknij na link: BITOMAT W KRAKOWIE prowadzący na Google Maps.

Bitomat Bitcoin w mieście Kraków, wejście, ulica Długa
Nowy Bitomat w Krakowie na ul. Długiej, a raczej wejście do niego.

Bitomat na ulicy Długiej dostępny jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, również w niedziele niehandlowe. Możesz w nim kupić lub sprzedać najważniejsze kryptowaluty, w tym BTC.

Lokal jest starannie oznaczony symbolem bitcoina, a wejście jest usytuowane na prawo od pobliskiego lombardu. Dokładne zdjęcia oraz informację o ilości dostępnej gotówki, znajdziesz na tej STRONIE O BITOMATACH BITCOIN.

Bitomat w Krakowie, wnętrze
Wnętrze lokalu z nowym bitomatem w Krakowie

PIERWSZY BITOMAT W GLIWICACH

Gliwice przez długi czas były miastem bez nowoczesnego bankomatu BTC. Na szczęście to się zmieniło - na ulicy Piwnej 7/1 pojawił się wyczekiwany bitomat Shitcoins.club. Znajdziesz go na mapach Google pod linkiem BITOMAT BTC GLIWICE, a zdjęcia są na stronie internetowej operatora, konkretniej to na podstronie BITOMAT KRYPTOWALUT W GLIWICACH

Bankomat Kryptowalut w mieście Gliwice
Nowy bitomat Bitcoin ATM w Gliwicach został wreszcie otwarty!

Bitomat w Gliwicach zapewnia pełną funkcjonalność - pozwala na dokonywanie transakcji zakupu i sprzedaży we wszystkich popularnych krypto, takich jak BTC, LTC, ETH, USDT oraz TRX.

Bitomaty dla klientów we Włoszech

BITOMAT WE WŁOSKIEJ GALERII HANDLOWEJ

Jeśli planujesz odwiedzić Włochy, skorzystaj z bitomatu w centrum handlowym Mongolfiera Foggia. Urządzenie znajdziesz go poziomie 0, w pobliżu sklepów Tokuno, GameStop i Riphone. Pomocne wskazówki dojazdu zapewniają MAPY GOOGLEpokazujące lokację Bitomatu Kryptowalut w Foggia.

Bitcoin ATM, Italy, Mondgolfiera Foggia
Nowy bitomat w Mongolfiera Foggia

Bitomat zainstalowano w widocznym miejscu, a jego wygląd przypomina inne urządzenia z tej serii, dlatego na pewno nie pomylisz go z żadnym innym.

Bankomat BTC pozostaje do dyspozycji klientów w godzinach otwarcia centrum:

 • Poniedziałek - Piątek: 9:00-21:00
 • Niedziela: 10:00-21:00

Chcesz dokonać transakcji, ale nie wiesz, czy bitomat ma wystarczającą ilość gotówki? Sprawdzisz to na STRONIE OPERATORA O BITOMATACH, firmy Shitcoins.club.

Bitcoin ATM in Italy, near Tokuno shop
Nowy bitomat we Włoszech

JESZCZE JEDEN BITOMAT W RZYMIE

Kolejne włoskie miasto, w którym niedawno pojawił się bitomat, to Rzym. Znajdziesz go w centrum handlowym Dima Shopping Bufalotta. Możesz łatwo pobrać wskazówki dojazdu dla map Google, używającej tego linku pokazującego BITOMAT BITCOIN W RZYMIE.

Bankomat kryptowalut w Dima Shopping Bufalotta
Nowy bitomat w Dima Shopping Bufalotta.

Zaletą tego urządzenia jest duża dostępność. Kupić lub sprzedać kryptowalutę możesz od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-22:00.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy wybrany przez Ciebie bankomat ma wystarczającą ilość gotówki do zrealizowania transakcji, odwiedź MAPĘ BITOMATÓW.

W MILANIE POJAWIŁ SIĘ NOWY BITOMAT

Shitcoins.club nie stoi w miejscu i uruchomiło nowy bitomat we Włoszech. Tym razem nowoczesny ATM dla kryptowalut stanął w Milanie, w centrum handlowym Bicocca Village. Dzięki mapom Google prowadzącym do tego BITOMATU BITCOIN we Włoszech trafisz tam bez problemu.

Bitomat jest dostępny w godzinach pracy centrum, czyli codziennie od 7:00 do 00:00. Możesz w nim dokonać wszystkich transakcji w popularnych walutach cyfrowych - BTC, ETH, LTC, USDT oraz TRX. Jeśli chodzi o gotówkę, podobnie jak inne bitomaty we Włoszech, ten ATM wypłaca jedynie EUR. W czasie transakcji zakupu krypto, przyjmuje CHF, EUR, GBP, HUF, RON, a także USD.

Szybko dostrzeżesz bitomat w centrum handlowym w Milanie, ponieważ urządzenie ma charakterystyczny wygląd. Nawiązuje do symbolu najpopularniejszej waluty, Bitcoina. Gdy skorzystasz z ATM, zostaw pozytywną opinię na Google - w ten sposób pomożesz innym miłośnikom krypto.

TRZECI NOWO OTWARTY BITOMAT WE WŁOSZECH - W TARANTO

Bitomat w Taranto został zainstalowany w galerii handlowej Mongolfiera Taranto, do której szybko dostaniesz się samochodem lub komunikacją miejską. Możesz skorzystać z lokalizacji na Google Maps prowadzących doBITOMATU W TARANTO

Bitomat w Taranto
Przechodnie oglądają bitomat w Taranto - obok stołu z piłkarzykami.

Funkcjonalny ATM Bitcoin prezentuje pełną funkcjonalność. Podobnie jak inne bitomaty Shitcoins.club, możesz w nim kupić lub sprzedać BTC, LTC, ETH, USDT oraz TRX. Wypłacisz walutę fiat (EUR), a jeśli kupujesz krypto, urządzenie przyjmie EUR, GBP lub USD.

Bezpieczne i anonimowe transakcje w kryptowalutach wykonasz w godzinach otwarcia centrum:

 • Poniedziałek - Sobota: 9:00-21:00
 • Niedziela: 10:00-21:00

Bitomat Bitcoin w Toronto
Bitomat w Taronto obok sklepu xagon man.

Na STRONIE OPERATORA europejskich bitomatów możesz znaleźć więcej informacji o ilości dostępnej gotówki, a także zobaczyć zdjęcia urządzenia, w tym celu przejdź na link BITOMAT KRYPTOWALUT W TORANTO. Jeśli z niego skorzystasz, zachęcamy do zostawienia pozytywnej opinii w Google.

Belgia ma nowe bitomaty

NAJLEPSZY BITOMAT BTC W BELGII

W Belgii - kraju pysznych frytek i gofrów - stanął nowoczesny bitomat, który docenili wszyscy miłośnicy walut cyfrowych. Urządzenie pojawiło się w mieście Wetteren, w sklepie GSMF. Jego wygląd jest dobrze znany każdemu, kto choć raz widział krypto ATM - bitomat kształtem przypomina logo Bitcoin. Jest dostępny w godzinach otwarcie punktu, czyli od poniedziałku do soboty, 10:00-18:00. W niedziele sklep GMSFIX jest zamknięty.

Wejście do bitomatu Bitcoin w GSM FIX
Nowy bitomat w Wetteren jest w sklepie GSM FIX na ul. Florimond leirensstraat.

Jeśli chcesz szybko trafić do belgijskiego bitomatu, użyj prowadzących doBITOMATU W WETTEREN. Zobaczysz tam zdjęcia urządzenia. Na stronie operatora, firmy Shitcoins.club, sprawdzisz, ile gotówki w danym momencie jest w bitomacie. Ułatwi to dokonanie transakcji sprzedaży coinów za EUR.

Bitomat w Wetteren
Godziny otwarcia bitomatu w Wetteren.

W przypadku zakupu krypto, możesz zapłacić w trzech walutach - EUR, GBP oraz USD. Pamiętaj, że bitomat przyjmuje jedynie banknoty. Cała transakcja trwa zaledwie kilkanaście sekund. Po skorzystaniu z bitomatu, nie omieszkaj zostawić pozytywnej opinii na Google - inni użytkownicy będą Ci wdzięczni.

JESZCZE JEDEN BITOMAT W BELGII - OUDENAARDE

Firma Shitcoins.club nie poprzestała na jednym urządzeniu. W sklepie GSMFIX w belgijskim mieście Oudenaarde (Nederstraat 67)  zamontowała kolejny bankomat BTC. Skorzystasz z niego w dni robocze i soboty, od 10:00 do 18:00. Na chwilę obecną w niedziele bitomat jest niedostępny.

Szybki dojazd jest możliwy dzięki lokalizacji z map Google - kliknijw link BITOMAT W BELGII, żeby pobrać ją na swój smartfon. Jeszcze więcej informacji, w tym zdjęcia ATM-u oraz informację o dostępnej gotówce, znajdziesz na stronie operatora bitomatów, a konkretniej BITCOIN ATM IN BELGIUM, w Oudenaarde.

Pełna funkcjonalność urządzenia i obsługa walut fiat (EUR, GBP, USD) sprawia, że miłośnicy krypto w Belgii chętnie korzystają z bitomatów. Jeśli Ty również dokonasz w nim transakcji, zostaw swoją opinię na Google - cenimy sugestie naszych klientów.

Nowoczesne bitomaty w Rumunii

PIERWSZY BITOMAT W RUMUŃSKIM PLOIEȘTI

Teraz klienci z Rumunii mogą bez żadnych przeszkód korzystać z nowoczesnego bitomatu w Ploiești. Firma Shitcoins.club zainstalowała go w centum handlowym Winmarkt Ploiești, dostępnym w dogodnych godzinach:

 • Poniedziałek - Sobota: 9:00-21:00
 • Niedziela: 9:00-19:00

Bitomat jest w pełni funkcjonalny i obsługuje różne kryptowaluty - BTC, ETH, LTC, USDT oraz TRX. Możesz w nim zapłacić banknotami CHF, EUR, GBP, HUF, RON, a także USD. Korzystanie z urządzenia jest bardzo proste i bezpieczne. Jeśli chcesz dostać się do centrum handlowego, w którym uruchomiono bitomat, skorzystaj z MAP GOOGLE. Po dokonaniu transakcji sprzedaży lub kupna, zostaw swoją opinię - będzie dla nas bardzo cenna.

BITOMAT W RÂMNICU VÂLCEA, RUMUNIA

Niedawno bitomat pojawił się w Winmarkt Râmnicu Vâlcea - centrum handlowym w Rumunii. Z łatwością znajdziesz go na MAPACH GOOGLE i dotrzesz do celu samochodem lub komunikacją miejską.

Bankomat BTC jest dostępny w dogodnych dla klientów godzinach, przez 7 dni w tygodniu:

 • Poniedziałek - Piątek: 9:00-21:00
 • Sobota: 9:00 - 20:00
 • Niedziela: 9:00 - 19:00

Korzystając z urządzenia, możesz szybko, bezpiecznie i anonimowo kupić lub sprzedać kryptowalutę. Bitomat obsługuje BTC, ETH, LTC, USDT, a także TRX. Przyjmuje banknoty we wszystkich popularnych walutach fiat, a do wypłaty wykorzystuje RON.

Zdjęcia bitomatu oraz informacje o dostępnej gotówce znajdziesz na STRONIE OPERATORA, firmy Shitcoins.club. Informacje o promocjach możesz na bieżąco śledzić w naszych mediach społecznościowych, żeby zakup i sprzedaż krypto były jeszcze bardziej opłacalne.

NOWY BITOMAT W GALAȚI

Rumuńskie Galați doczekało się swojego bitomatu. Firma Shitcoins.club uruchomiła go w centrum handlowym Wimarkt Galați (Strada Domnească 24). Wskazówki dojazdu samochodem lub komunikacją miejską znajdziesz TUTAJ, pod linkiem BITCOIN ATM ROMANIA. Nowy bitomat to funkcjonalny ATM, który obsługuje różne waluty cyfrowe oraz fiat:

 • Kryptowaluty: BTC, ETH, LTC, USDT, TRX
 • Waluty fiat: RON, EUR, USD, GBP, CHF, HUF

Transakcja przebiega szybko i sprawnie. Co ważne, zapewnia klientom anonimowość i do wysokości kwoty granicznej nie potrzeba skanować ID.

Bitomat funkcjonuje w godzinach otwarcia centrum, przez 7 dni w tygodniu, od 8:00 do 20:00. Zdjęcia oraz informacje o aktualnym stanie gotówki w bankomacie, znajdziesz na stronie internetowej, która opisuje wszystkie BITOMATY - ten i inne.

JESZCZE JEDEN BITOMAT - BUZĂU, RUMUNIA

Miłośnicy kryptowalut w Rumunii mają powody do zadowolenia. Kolejny bitomat pojawił się w centrum Winmart Buzău (Piața Daciei 1). Znajdziesz go przy schodach ruchomych, naprzeciw wejścia do Banca Transilvania.

Bitomat oferuje możliwość dokonania transakcji w jednej z popularnych krypto - BTC, ETH, LTC, USDT oraz TRX. Sprzedając coiny, otrzymasz gotówkę w RON. Ta wygodna opcja dostępna jest przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli, od 8:00 do 20:00.

Jeśli chcesz szybko trafić do centrum Winmart Buzău, możesz skorzystać z wygodnych WSKAZÓWEK LOKALIZACYJNYCH, które przygotowaliśmy. Co więcej, na znajdziesz zdjęcia urządzenia i informacje o dostępnej w danym momencie gotówce do wypłaty.

Hiszpania ma nowy bitomat

Bitomaty Shitcoins.club są obecne w różnych częściach Europy. Kolejne urządzenie zostało uruchomione w Salt Girona w Hiszpanii. Znajdziesz je w centrum handlowym Centro Comercial Espai Gironès (Camí dels Carlins, 10), na poziomie 1, w pobliżu wejścia do restauracji i kina.

Bitomat w Centro Comercial Espai Girones na Cami dels Carlins 10
Na zdjęciu zobaczysz nowy bitomat Bitcoin w Centro Comercial Espai Girones na Cami dels Carlins 10.

Bankomat BTC jest dostępny w godzinach otwarcia galerii:

 • Poniedziałek - Sobota: 9:30-00:00
 • Niedziela: 12:00 - 00:00

Nie pomylisz bankomaty Shitcoins.club z żadnym innym, ponieważ jego wygląd nawiązuje do symbolu Bitcoin. Na wszelki wypadek pobierz na swój smartfon dokładne wskazówki lokalizacji dla map Google. Po skorzystaniu z bitomatu, zachęcamy do zostawienia opinii, która może innym użytkownikom.

Nowe bitomaty w pigułce

Polska 🇵🇱

Włochy 🇮🇹

 • Viale degli Aviatori, 126, 71122 Foggia FG
 • Via della Bufalotta, 548, 00137 Roma RM
 • Viale Sarca, angolo via Chiese, 20126 Milano MI
 • Via per Montemesola, 74123 Taranto TA

Belgia 🇧🇪

 • Florimond Leirensstraat 8, 9230 Wetteren
 • Nederstraat 67, 9700, Oudenaarde

Rumunia 🇷🇴

 • Bulevardul Republicii nr. 17 - 25, Ploiești 100009
 • Winmarkt Ramnicu Valcea, Carol I, Râmnicu Vâlcea 240200
 • Strada Domnească 24, Galați, 800008
 • Piața Daciei 1, Buzău, 120187

Hiszpania 🇪🇸

 • Camí dels Carlins, 10, 17190 Salt Girona

Jak korzystać z nowo uruchomionych bitomatów?

Bankomaty Shitcoins.club są łatwe w obsłudze. Sterowanie jest dostępne za pomocą intuicyjnego interfejsu na dotykowym ekranie. Urządzenie pozwala na zakup lub sprzedaż popularnych kryptowalut. Jego zalety to bezpieczeństwo, anonimowość i szybkość każdej transakcji. Jeśli chcesz zobaczyć, jak korzystać z bitomatu, obejrzyj przygotowany przez nas film JAK UŻYWAĆ BITOMATU.

Ile kosztuje korzystanie z bitomatu?

Standardowe bankomaty BTC na świecie pobierają około 7% prowizji. W przypadku bitomatów Shitcoins.club, prowizja często jest dużo niższa. W promocyjnych okresach, operator gwarantuje 0% prowizji, a innym razem nawet +3% BTC do każdego zakupu. Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami, śledź nasze SOCIAL MEDIA, w szczególności wiadomości publikowane na TELEGRAMIE.

Wypróbuj nowe bitomaty

Planujesz podróż po Europie? Jeśli tak, wypróbuj nowe bitomaty Shitcoins.club. Już teraz zaznacz je na swojej mapie, żebyś mógł wygodnie sprzedawać i kupować kryptowalutę. Urządzenia uruchomione w Polsce, Belgii, Rumunii oraz we Włoszech to odpowiedź na potrzeby naszych klientów.

Other blogs