Opinie

Podejmujemy decyzje sugerując się opiniami klientów, które zbieramy z GoogleMaps. Kliknij na dowolną opinię, aby zobaczyć przy którym bitomacie została zostawiona. Skontaktuj się z jej autorem lub sam podziel się doświadczeniami.

bitcoin atmpomarańczowa ikona

Opinie o bitomatach

Sprawdź co klienci myślą o zakupach w bitomatach. Zachęcamy do pozostawiania również własnych recenzji, które pomogą nam podejmować przemyślane decyzje. Użyjemy Twojego feedbacku aby ulepszyć urządzenia. Ze względu na dużą ilości recenzji, załadowanie się może zająć chwilę:
Załaduj opinie
bitcoin rating
"Very easy to use. I am completely blown away. Blanko is the real deal!"
Rated 5/5 - 129 Reviews
bitcoin rating
"Thanks to Blanko template, we've just launched our 5th website!"
Rated 5/5 - 129 Reviews
bitcoin rating
“Working with the Blanko template has been a breeze.”
Rated 5/5 - 129 Reviews
bitcoin rating
"Not able to tell you how happy I am with Blanko template."
Rated 5/5 - 129 Reviews
bitcoin rating
"Very easy to use. I am completely blown away. Blanko is the real deal!"
Rated 5/5 - 129 Reviews
bitcoin rating
"Thanks to Blanko template, we've just launched our 5th website!"
Rated 5/5 - 129 Reviews

Dowiedz się więcej o Bitomat.com

Resztę faktów z naszej historii poznasz na social media, gdzie społeczność Bitomat rozmawia codziennie o bitomatach, rynku kryptowalut i przyszłości blockchain.

Social media
porozmawiaj z innymi - dołącz do społeczności tysięcy inwestorów.

W roku 2017 rozpoczęła działalność sieć bitomatów Bitomat, wprowadzając do Polski pierwsze urządzenie tego typu - bitomat, umożliwiający klientom zakup i sprzedaż kryptowalut za gotówkę.

Pierwszy bitomat nie był jednak początkiem działalności przedsiębiorstwa, gdyż poprzedzały go lata doświadczeń całego zespołu w branży kryptograficznej. Po sukcesie pierwszego bitomatu Bitcoin, użytkowników zaskoczył nowy, ulepszony model, który stał się charakterystycznym znakiem rozpoznawczym marki związaną z bitomatami kryptowalut. Szybki rozwój technologii blockchain przyczynił się do pojawienia się bitomatów naszej sieci, najpierw w Polsce, a następnie także poza jej granicami.

Obecnie, w większości krajów Europy firma posiada swoje bitomaty i kontynuuje ekspansję. Sieć zapewnia klientom wysoką jakość usług, konkurencyjne ceny oraz możliwość bezpośredniej wymiany kryptowalut na gotówkę lub gotówki na jedną z kilku dostępnych na urządzeniach kryptowalut.

Więcej informacji o lokalizacjach bitomatów znajdziesz na stronie Bitomaty. Informacje jak kupić i jak sprzedać bitcoin lub inną kryptowalutę za pośrednictwem bitomatów znajdziesz na stronie Jak Działa Bitomat.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie znajdziesz informacje na temat zakupu bitcoina, przesyłania kryptowalut na portfel, lokalizacji najbliższego bitomatu, aktualnych kursów kryptowalut w czasie rzeczywistym, poznasz także zasadę kopania kryptowalut i wiele innych ciekawych treści.

Proszę niezwłocznie skontaktować się z infolinią naszej spółki i zgłosić zaistniałą sytuację. Prosimy o przekazanie informacji telefonicznie dotyczących zdarzenia, w tym opisu okoliczności, lokalizacji, daty oraz identyfikatora transakcji.

W naszym podejściu jesteśmy elastyczni i oferujemy kilka sposobów rozwiązania tego problemu. Oto trzy opcje, które mogą być zastosowane w zależności od Państwa potrzeb:

1. Dodanie do kolejnej wypłaty: Jeśli przesłają Państwo Bitcoin na ten sam adres lub posiadają kilka kodów transakcji z niewypłaconymi środkami, kwota zostanie dodana do Państwa kolejnej wypłaty. Zsumujemy te kwoty i dodamy je do jednego kodu, umożliwiając wypłatę gotówki w Bitomacie Bitomat.com.

2. Zwrot kwoty: Istnieje również możliwość zwrotu, jednak zaznaczamy, że kwoty poniżej 10 PLN są zwracane tylko dla kryptowaluty DASH. W przypadku innych obsługiwanych przez nas kryptowalut, taka kwota nie wystarczyłaby nawet na pokrycie opłaty transakcyjnej (fee).

3. QR dla określonej wypłaty w PLN: Możecie także wybrać opcję "QR dla określonej wypłaty w PLN". Wprowadźcie wartość w PLN do wypłaty i wygenerujcie QR. Portfel dostosuje ilość Bitcoin tak, abyście otrzymali dokładnie tę samą kwotę, którą zadeklarowaliście. W ten sposób unikacie pozostawiania "końcówek" na kodach transakcji.

Nasze projekty

Sami tworzymy bitomaty - od pierwszych linii na kartce, przez składanie części, po tworzenie oprogramowania.
Drugi model "₿"
W 2019 roku wprowadziliśmy drugi, oryginalny projekt bitomatu. Jego design został stworzony w taki sposób, aby połączyć kształt z logo Bitcoin, co umożliwia łatwe rozpoznanie przez entuzjastów kryptowalut wśród innych bankomatów.
Pierwszy model "Cyberpunk"
W 2018 roku wprowadziliśmy pierwszy model bitomatu. Charakteryzuje go unikalne rozwiązanie, polegające na pokryciu całej obudowy diodami LED, które umożliwiają wyświetlanie dowolnej grafiki, takiej jak aktualny kurs kryptowalut.
czarna ikona
Szybko
czarna ikona
Wygodnie
czarna ikona
Intuicyjnie

Bitomat jest jak bankomat, ale do Bitcoin!

To najprostszy sposób na przeprowadzenie transakcji w kryptowalutach.