Bitcoin ATM Bucharest

1419

Bitomat Bucharest znajduje się na poziomie 2, w przejściu w pobliżu toalet.

Jak używać?
Location Map

Kliknij na powyższą mapę pokazującą lokalizację bitomatu, aby stała się interaktywna.

Bitcoin ATM Bucharest zawiera teraz

Bitcoin ATM Bucharest

Wczytuję...
pomarańczowa ikona
Adres bitomatu

Promenada Mall, Calea Floreasca 264 B, 014476 București, Romania

pomarańczowa ikona
Wczytuję...
Bezpieczeństwo

W razie problemów, skontaktuj się z anonimowym działem wsparcia.

To kwota do natychmiastowej wypłaty. Brakujące środki uzupełniane są średnio w ciągu 2 dni.

pomarańczowa ikona
Status

1419

pomarańczowa ikona
Godziny otwarcia

Promenada Mall jest otwarty: poniedziałek - niedziela: 10:00 - 22:00.

Gdzie jest bitomat w mieście Bucharest?

Bitomat w mieście Bucharest znajdziesz pod adresem Promenada Mall, Calea Floreasca 264 B, 014476 București, Romania. Bitomat Bucharest znajduje się na poziomie 2, w przejściu w pobliżu toalet.

Wyznacz trasę

Bitomat - ceny

Nasze ceny przy transakcji są 2 do 4 razy niższe niż średnia prowizja na świecie.

Sprzedaj
Kup
Rozpocznij
bitcoin atm
BTC
Pobieranie...
Pobieranie...
bitcoin atm
ETH
(eth, optimism)
Pobieranie...
Pobieranie...
bitcoin atm
LTC
Pobieranie...
Pobieranie...
bitcoin atm
USDT
(eth, optimism, trx)
Pobieranie...
Pobieranie...
USDC
(eth, optimism)
Pobieranie...
Pobieranie...
bitcoin atm
TRX
Pobieranie...
Pobieranie...
bitcoin atm
DASH
Pobieranie...
Pobieranie...
Sprzedaj teraz, a gotówkę wypłać w bitomacie
Najbliższe bitomaty

Jak kupić Bitcoin w Verona?

1
pomarańczowa ikona

Wybierz kryptowalutę

i włóż gotówkę do urządzenia.

2
pomarańczowa ikona

Zeskanuj QR

z własnego portfela cyfrowego.

3
pomarańczowa ikona

Odbierz kryptowalutę

i paragon - jako potwierdzenie transakcji.

Obejrzyj wideoporadnik
czarna ikona
Szybko
czarna ikona
Wygodnie
czarna ikona
Intuicyjnie

Bitomat jest jak bankomat!

To najprostszy sposób na przeprowadzenie transakcji w kryptowalutach.

Bitomat Bucharest oferuje zakup i sprzedaż na wielu kryptowalutach

Ten bitomat oferuje zarówno zakup, jak i sprzedaż kryptowalut na gotówkę. Urządzenie przyjmuje CHF, EUR, GBP, HUF, RON, USD. Przy sprzedaży kryptowalut, wydaje RON.

Bitcoin (BTC)
Ethereum (ETH)
Tether (USDT)
Litecoin (LTC)
Tron (TRX)
Dash (DASH)
USDC

Opinie o bitomacie

Sprawdź, co inni myślą o tym bitomacie lub podziel się własną opinią. Ze względu na wysoką ilość opinii, załadowanie wszystkich może zająć chwilę.
Zobacz opinie na Google Maps
bitcoin rating
"Very easy to use. I am completely blown away. Blanko is the real deal!"
Rated 5/5 - 129 Reviews
bitcoin rating
"Thanks to Blanko template, we've just launched our 5th website!"
Rated 5/5 - 129 Reviews
bitcoin rating
“Working with the Blanko template has been a breeze.”
Rated 5/5 - 129 Reviews
bitcoin rating
"Not able to tell you how happy I am with Blanko template."
Rated 5/5 - 129 Reviews
bitcoin rating
"Very easy to use. I am completely blown away. Blanko is the real deal!"
Rated 5/5 - 129 Reviews
bitcoin rating
"Thanks to Blanko template, we've just launched our 5th website!"
Rated 5/5 - 129 Reviews
czarna ikona przycisk odtwarzania play

Bitomat Bucharest - podsumowanie

 • Promenada Mall, Calea Floreasca 264 B, 014476 București, Romania
 • Bitomat Bucharest znajduje się na poziomie 2, w przejściu w pobliżu toalet.
 • Dostępnych jest w nim teraz
  54321
 • Kamery zainstalowane są w celach bezpieczeństwa. Zgodnie z art. 5 ust. 1 RODO, materiał wideo jest automatycznie usuwany po upływie 24 godzin.
 • Promenada Mall jest otwarty: poniedziałek - niedziela: 10:00 - 22:00.
 • Wpłać
  CHF, EUR, GBP, HUF, RON, USD
  . Wypłać
  RON
  .
 • Weryfikacja klienta od 1000 EUR.
 • Pomoc uzyskasz pod numerem
  +40 736 349 282
Czytaj więcej
lub obejrzyj transakcję w wideoporadniku: Jak Działa Bitomat

Bitomaty są bezpieczne

Bitomaty operatora Bitomat.com zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa w Europie. W przeciwieństwie do innych sieci, nie zbieramy od Ciebie nawet numeru telefonu, ciasteczek czy zgód marketingowych. Nie wymagamy rejestracji konta ani pobierania żadnych aplikacji. 

To czyni transakcje nie tylko bezpiecznymi, ale też szybkimi. Przestrzegamy określonych prawnie wymogów KYC, ale nie wymagamy więcej niż jest to określone w ustawie. Zapewniamy najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa i dyskrecji, jednocześnie gwarantując prywatność i pełną legalność transakcji.

bitcoin rating
- Sprawdź opinie

Gdzie znajduje się Bitcoin ATM w Bukareszcie?

‍
Miejsce, w którym znajduje się Bitcoin ATM w Bukareszcie, to Promenada Mall na ulicy Calea Floreasca. ATM zlokalizowany jest na drugim piętrze Promenada Mall, niedaleko strefy toalet.

Lokalizacje wszystkich Bitcoin ATM Bitomat.com w Bukareszcie

‍
Bitcoin ATM w Bukareszcie znajduje się w Promenada Mall na ulicy Calea Floreasca. Jest on umiejscowiony w przejściu w pobliżu toalet na poziomie 1. Kolejny ATM Bitcoin w Bukareszcie znajduje się w Centrum Handlowym Auchan Titan, na Bd. 1 Decembrie 1918, Nr. 33A. ATM jest zlokalizowany przy wejściu do sklepu Auchan oraz kantoru wymiany walut. W Băneasa Shopping City, przy Sos. Bucureşti -Ploieşti nr 42D, znajduje się kolejny Bitcoin ATM, który jest umieszczony na poziomie -1, przy wejściu do podziemnego parkingu, obok maszyn do parkowania. Kolejny ATM znajduje się w Centrum Handlowym Auchan Drumul Taberei, na ulicy Brașov nr 25, gdzie jest zlokalizowany przy głównym wejściu w strefie ATM obok Bookcity.

Jak kupować i sprzedawać BTC, ETH…Sprzedaż i kupno kryptowalut w Rumunii jest proste, wszystko czego potrzebujesz to wirtualny portfel taki jak Exodus, Trust Wallet, Binance. Wprowadź pieniądze, zeskanuj adres portfela, wybierz opłatę (fee) i w krótkim czasie otrzymasz kryptowaluty na swój adres portfela.

Dowód zakupu i sprzedaży

‍
Niezależnie od tego, czy sprzedajesz czy kupujesz kryptowaluty, otrzymasz potwierdzający to paragon. Nasz Bitcoin ATM drukuje paragon, który zawiera adres QR, kod kreskowy lub numer transakcji, datę i godzinę, wprowadzoną kwotę.

Co znajduje się na froncie Bitcoin ATM?


Na froncie Bitcoin ATM znajduje się ekran, na którym znajdują się wszystkie szczegóły na temat kwoty, której możesz dokonać transakcji, kryptowalut, które możesz nimi handlować, a także inne języki. Znajduje się tam także skaner kodu QR i skaner dla ID (dowodu tożsamości). Mamy także akceptor banknotów i dispenser na wypłatę gotówki.

Godziny pracy Bitcoin ATM w PromenadaMożesz dokonywać transakcji dokładnie w godzinach pracy centrum handlowego, które możesz znaleźć na stronie Bitcoin ATM w Bukareszcie.

W dowolnym dniu, w którym centrum handlowe jest otwarte, możesz tam przyjść i z łatwością przeprowadzić transakcje bez żadnych komplikacji. Jeżeli napotkasz problemy podczas transakcji lub nie wiesz, jak korzystać z ATM, od poniedziałku do piątku od 9:00 do 20:00 oraz w soboty i niedziele od 9:00 do 14:00 możesz zadzwonić na numer wyświetlony na ATM, a nasi konsultanci Ci pomogą.

Gdzie można kupić Bitcoin w Rumunii?
Jednym z miejsc, gdzie możesz kupić Bitcoin w Rumunii, jest Bitcoin ATM - Bitomat.com - Crypto Trade w Bukareszcie, zlokalizowany w Promenada Mall na ulicy Calea Floreasca. Zapewnia prywatne transakcje, a opłata w okresie promocyjnym wynosi 0%. ATM jest zlokalizowany w przejściu obok toalet na poziomie 1.

Szukasz Bitcoin ATM w Bukareszcie?
Świetnie. Pomożemy Ci tam dotrzeć. Dowiedz się wszystkiego o korzystaniu z Bitcoin ATM w Bukareszcie w Promenada Mall. Bukareszt Promenada Mall, Calea Floreasca 264 B, 014476 Bukareszt, Rumunia. Bitcoin ATM Bitomat.com jest na wyciągnięcie ręki! Skorzystaj z naszych porad i zacznij bezpieczne i stacjonarne transakcje z kryptowalutami BTC, LTC, ETH. Dowiedz się, jak znaleźć Bitcoin ATM w Promenada Mall.

Jeśli mieszkasz lub pracujesz w Bukareszcie na ulicy Floreasca 264 B, 014476, możesz łatwo dotrzeć do najbliższego Bitcoin ATM. Urządzenie jest zlokalizowane w Promenada Mall. Dla wygody naszych klientów opisujemy poniżej, jak je znaleźć. To naprawdę łatwe!

Czy korzystanie z Bitcoin ATM jest trudne?

Oczywiście, że nie. Jest łatwe i szybkie, nawet jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z takiego urządzenia. Na oficjalnej stronie Bitomat.com możesz dowiedzieć się, jak działa Bitcoin ATM. Jeśli wolisz oglądać filmy zamiast czytać, odsyłamy do naszego krótkiego filmu instruktażowego, który umieściliśmy na YouTube. W zaledwie 5 minut dowiesz się najważniejszych rzeczy o naszych Bitcoin ATM.


Kiedy chcesz kupić kryptowalutę

Wybierz przycisk kup na ekranie. Następnie wprowadź banknoty do szczeliny. Przygotuj wcześniej kwotę, którą chcesz zainwestować. Możesz używać wszystkich rodzajów banknotów, w tym tych o nominale 500 RON. Wprowadź lub zeskanuj kod QR z adresem swojego portfela kryptowalut. Sprawdź wyświetlane na ekranie dane. Sprawdź, czy opłata transakcyjna jest prawidłowa, gotowe! Wybrana waluta została przelana do portfela. Szybko, łatwo i bezpiecznie.


Kiedy chcesz sprzedać kryptowalutę

Na ekranie urządzenia wybierz sell. Adres naszego portfela pojawi się jako kod QR. Możesz go zeskanować bezpośrednio z ekranu lub wydrukować jako zwykły paragon z numerem identyfikacyjnym transakcji. Przelej kryptowalutę na dostarczony przez nas portfel. Poczekaj chwilę - transakcja musi zostać potwierdzona w bloku. Gotowe! Gdy transakcja zostanie potwierdzona, wróć do Bitcoin ATM. Wprowadź lub zeskanuj numer identyfikacyjny, a ATM wypłaci Ci gotówkę.


Społeczność Bitomat.com czeka na Ciebie

Wysoka aktywność w mediach społecznościowych pozwala nam tworzyć unikalną społeczność. Obserwując nasze profile, jesteś w kontakcie z tysiącami miłośników kryptowalut. Możesz z nimi rozmawiać, wymieniać doświadczenia i zdobywać wiedzę w nowych dziedzinach. Wierzymy, że regularny kontakt i obecność w mediach społecznościowych pomagają odkryć fascynujący świat kryptowalut.


Jesteśmy otwarci na sugestie. Jeśli zauważysz, że coś możemy poprawić, daj nam znać. Czekamy na sugestie dotyczące więcej miejsc, gdzie możemy zainstalować Bitomat.com ATM. Każda wskazówka jest dla nas cenna!

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie rozwiążemy Twój problem. Wybierz z pośród kilku kanałów wsparcia klienta, które oferujemy.

Przewidywany, średni czas odpowiedzi: 1-3 dni
bialo-szara ikona

Zadzwoń

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota - Niedziela: 10:00 - 14:00

+40 736 349 282
bialo-szara ikona

Napisz mail

Odpisujemy w ciągu 3 dni roboczych.

[email protected]
biało szara ikona dymek

Napisz na Telegram

Poniedziałek - Niedziela: 8:00 - 22:00.

@shitcoins_ro

Często Zadawane Pytania

Zaoszczędź czas i od razu znajdź odpowiedź poniżej.
Jak sprzedać kryptowalutę na gotówkę w bitomacie?
Jak kupić kryptowalutę w bitomacie?
Gdzie skanuje się kod QR, a gdzie barcode (kod kreskowy)?
Czym jest portfel kryptowalut i skąd go pobrać?
Gdzie jest bitomat w moim mieście? Otworzycie nowy?
Czy oferujecie sprzedaż i zakup innych krypto oprócz BTC, ETH, LTC i USDT na TRC20?
Jeśli użyłem opcji "Sprzedaj kryptowalutę..." to wypłaty mogę dokonać kiedykolwiek, w każdym bitomacie na świecie?
Chciałbym odebrać gotówkę ze sprzedaży kryptowalut osobiście
Chciałbym dołączyć do zespołu Shitcoins.club
Czy można zakupić kryptowaluty bez skanowania QR code portfela? Czy mogę po prostu wpłacić wpisując klucz?
ATM wypłacił mniej niż powinien
Została mi kwota poniżej €10 lub 10 zł i nie mogę jej wypłacić, ponieważ bitomat nie wydaje bilonu
Bitomat w mojej lokalizacji nie działa
Moja transakcja "utknęła" - nie została uruchomiona w 1 bloku
Bitomat nie posiada tyle gotówki ile chciałem wypłacić
Na stronie Bitomat widnieje, że "trwa potwierdzanie transakcji w bloku", a na Etherscan widnieje, że środki zostały już zaksięgowane
Bitomat nie wydrukował paragonu z kodem QR z powodu braku papieru
Chcę cofnąć transakcję
Jaki jest średni czas zaksięgowania transakcji?
Długo czekam na zaksięgowanie transakcji. Co robić?
Czym jest opłata dla górników (miner's fee)?
Transakcja ma już wiele potwierdzeń i minęło kilka dni, ale status mojej transakcji wciąż nie pozwala mi wypłacić z bitomatu
Czym jest AML?
Co powinniśmy przygotować, aby odblokować naszą transakcję – przy włączeniu procedur AML zgodnych z 5 AMLD
Dlaczego moje pieniądze zostały zablokowane i na jakiej podstawie prawnej?
Ile wynosi limit, po przekroczeniu którego muszę zeskanować dokument tożsamości?

Chętnie pomożemy!

Masz problem z urządzeniem? Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza poniżej:

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.